Charita České Budějovice

Všeobecná sestra

České Budějovice Plný úvazek dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jana Bartošová Mgr. Jana Bartošová

vrchní sestra Domácí zdravotní péče
Tel.: 731 604 187 E-mail: jana.bartosova@cbudejovice.charita.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

„Všeobecná sestra“

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcí.

Popis pracovní pozice:
Domácí zdravotní péče – poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí pacientů (převazy ran, odběry biologického materiálu, aplikace injekcí, rehabilitační ošetřování, péče o stomie, cévkování a další ošetřovatelské úkony.

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
  • Praxe ve zdravotnictví výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
  • Praktické a samostatné myšlení
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Základní znalosti práce na PC

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek HPP
  • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným
  • Služební telefon, služební automobil – s možností soukromého využití
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti
  • Možnost dalšího pravidelného vzdělávání
  • Základní mzda 29.000 Kč, po zapracování mzda 33.000 Kč, odměny

  • Nástup: dohodou

Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel.: +420 731 604 478.

Bližší informace o pozici u vedoucí služby Mgr. Jany Bartošové, tel.: +420 731 604 187, +420 387 718 215.

Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.