Budějcká Stravenka

Budejcka stravenka_web_Landing page_1366x486

Projekt Budějcká stravenka pomáhá lidem bez domova obnovovat pracovní návyky a nabízí jim možnost být prospěšnými pro společnost. Pokud Vám není lhostejná čistota města České Budějovice a chtěli byste skutečně účelným způsobem pomoci lidem bez domova s různými osudy, můžete na úklidovou činnost lidí na okraji společnosti přispět svým darem. Váš dar proměníme ve stravenku v hodnotě 60 Kč a věnujeme ji lidem bez domova, kteří se hodinu svého času podílí na úklidu města.

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.logo_cb_cmyk

BS

Více o Budějcké stravence

Jsou bez domova, mají chuť pracovat, a tak se rozhodli pomoci uklidit naše město – České Budějovice ...

FOTOGALERIE

Darováním částky 60 Kč přispějete na zakoupení stravenky v hodnotě 60 korun. Tato stravenka bude darem člověku bez domova, který strávil hodinu času dobrovolným úklidem našeho města. Díky této činnosti získávají lidé bez domova pracovní návyky a příležitost být prospěšní.

Projekt založený na křesťanské lásce a práci dobrovolníků, kteří s lidmi bez domova tráví svůj čas v práci i mimo ni, má pozitivní dopad na chování lidí bez domova, na pohled veřejnosti na ně a také na vzhled města České Budějovice.

Náplní práce, kterou lidé bez domova společně s dobrovolníky provádí, je dobrovolný sběr odpadů ve městě. Samotná práce však cílem není. Cílem a náplní projektu je společná cesta s druhým člověkem k Bohu.

Člověk, kterému se tato myšlenka líbí, může na úklidovou činnost lidí bez domova přispět svým darem například v následujících případech:
1. Není-li m čistota města České Budějovice a má zájem o další vylepšení stávajícího stavu životního prostředí ve městě. 2. Není-li mu lhostejný osud lidí bez domova a má zájem jim pomoci skutečně účelným způsobem.

Jak situace vypadá nyní?
Více než 120 lidí bez domova s námi již spolupracovalo na úklidu města České Budějovice. Díky podpoře dárců jsme mohli předat více než 4000 stravenek. Tento počet není jen číslem v tabulce. Znamená 4000 hodin času, ve kterém jsme společně s lidmi bez domova mohli jít dobrým směrem. Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu lidí bez domova o práci sháníme dobrovolníky (nejlépe věřící křesťany), kteří by se chtěli do projektu zapojit. Jedná se o pomoc s organizací lidí bez domova při práci. Děkujeme všem dárcům za podporu, které si velmi vážíme a budeme se snažit nezklamat důvěru, kterou jste nám spolu s finančním darem také věnovali.


Chcete smysluplně pomoci lidem bez domova? Není Vám lhostejná čistota města? 

Podpořte projekt Budějcká stravenka

Převod na účet

2021137363/8040

 

QR platbou

Budějcká stravenka_QR platba

Přes Darujme.cz


Děkujeme všem dárcům za podporu a důvěru.

 

Kontakt: