Charita České Budějovice

Pracovník v sociálních službách – pečovatel/pečovatelka

České Budějovice Plný úvazek dohodou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Michaela  Holečková Ing. Michaela Holečková

personalistka/mzdová účetní
Tel.: 731 604 478 E-mail: michaela.holeckova@cbudejovice.charita.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

„Pracovník v sociálních službách – pečovatel/pečovatelka“

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?

Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.

Popis pracovní pozice:

  • Přímá práce s uživateli pečovatelské služby
  • Pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně
  • Komplexní péče o domácnost uživatelů
  • Rozvoz a donáška obědů
  • Ranní/odpolední směny

Požadujeme:

  • Znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (podmínkou - aktivní řidič)
  • Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • Absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách (výhodou)
  • Dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • Schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
  • Fyzickou i psychickou zdatnost
  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na plný úvazek plný úvazek (40 hodin/týden)
  • zástup za MD z možností prodloužení
  • nástupní mzdu od 24 200 Kč, po zkušební době osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
  • zázemí stabilní organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup: 1. 4. 2024 nebo dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete e-mailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové na _.EC5.5d9bm%C16mZ.wy.77_T-uk87j7T-M, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478.

Bližší informace o pozici u vedoucí pečovatelské služby Ing. Ivany Fenclové, tel. 731 604 510.

Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.