Poděkování osobní asistenci
26. února 2021 Aktuálně

Poděkování osobní asistenci

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za všechny služby, které vaše organizace pro nás, respektive pro mého otce dlouhodobě zabezpečovala. Jednalo se o osobní asistenci. Musím říct, že do doby, než můj otec zůstal dlouhodobě upoután na lůžko jsem si ani nedovedl představit co péče o takto postiženého člověka obnáší a hlavně jak moc jsou potřebné organizace právě jako ta vaše.

Musím říct, že nebýt Vás a vašich zaměstnanců - konkrétně jmenovitě Ireny Vorlové, Lucky Bidařové a Jany Šimkové-Antropiusové, tak bychom péči o otce nebyli schopni zabezpečit v potřebné kvalitě. Teď už se bohužel jeho zdravotní stav zhoršil natolik, že domácí péče nebyla možná. Ale díky vám a především díky výše jmenovaným zaměstnancům si mohl pobyt doma natáhnout na tu opravdu maximálně možnou dobu a za to vám patří obrovské poděkování a můj obdiv. Opravdu smekám před tím, co musí běžná pečovatelka za svůj pracovní den zvládnout.

 

Pochvala patří samozřejmě i vedení a to především za to, jak ochotně jste nám vždycky vyšli vstříc i co se svátků a volných dní týká, kdy nebyl problém vše domluvit tak, aby péče byla zabezpečená i v případech, kdy se za sebou nakumulovalo více volných dní. Nikdy jsem podobná povolání nebral na lehkou váhu ale po této zkušenosti si vás všech vážím o moc víc a aniž bych chtěl cokoliv přivolávat, tak se snad od chvíle co jsem viděl vaši profesionální péči bojím vlastního stáří o něco méně.

Ještě jednou děkuji a přeji vám všem hodně pracovních úspěchů a samé hodné a příjemné klienty.   

 

Ivana a Richard Schötzovi