Paní Zdeňka Kindlerová (94 let)
5. října 2020 Pomáhat je Boží

Paní Zdeňka Kindlerová (94 let)

Paní Kindlerová je dáma, která prožila plnohodnotný a bohatý život po boku úspěšného a milovaného muže a přes svůj úctyhodný věk je stále plná elánu a radosti ze života.

Stěny jejího bytu zdobí obrazy a plastiky pana Kindlera, ke kterým vzhlíží se stejným obdivem a láskou, s jakou celých 73 let vzhlížela ke svému manželovi.  Ten ji před rokem navždy opustil a nebylo pro ni lehké se s touto ztrátou vyrovnat. Zůstává s ní ale v krásných vzpomínkách, na fotografiích a v jeho dílech.
Paní Kindlerovou můžete potkat venku na procházce s jejími dvěma psy, kteří jí dělají společnost i v blízké pekárně, na jejíž produkty nedá dopustit. Neuvidíte ji jinak, než s upraveným účesem a pečlivým make-upem. Její outfity jsou převážně z dílen italských módních tvůrců a jsou vyladěny do posledního detailu. Její věk byste jí rozhodně nehádali. Pro každého má úsměv, vlídné slovo i dobrou radu, pokud o ni stojí.

S péčí o její útulný domov jí kromě členů širší rodiny, se kterými nesdílí společnou domácnost, pomáhá naše pečovatelská služba, kterou spolu s rozvozem obědů paní Kindlerová využívá. 

Využívané služby: pečovatelská služba (úklid), rozvoz obědů