Charita České Budějovice

Všeobecná sestra (DPP)

České Budějovice ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Jana Bartošová Mgr. Jana Bartošová

vrchní sestra Domácí zdravotní péče, koordinátorka praxí
Tel.: 387 718 215 E-mail: jana.bartosova@cbudejovice.charita.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Všeobecná sestra“ (DPP)

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcí.

Popis pracovní pozice: Domácí zdravotní péče - poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí pacientů.
Dohoda o provedení práce.

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
  • Praxe ve zdravotnictví výhodou
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
  • Praktické a samostatné myšlení
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce
  • Odměnu 163 Kč/hodinu

Nástup: ihned

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis na
e-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Bartošová, tel. +420 731 604 187