Charita České Budějovice

Sociální pracovník/pracovnice pro osoby bez domova

České Budějovice Plný úvazek ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Ingrid Dulawová

vedoucí Terénního programu pro osoby bez domova, sociální pracovnice
Tel.: 731 604 457 E-mail: ingrid.dulawova@cbudejovice.charita.cz

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Sociální pracovník/pracovnice pro osoby bez domova -Terénní program

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích.

Popis pracovní pozice:

  • přímá terénní sociální práce s osobami bez domova – vyhledávání a kontaktování osob bez domova, sociální poradenství, doprovody na úřady apod., práce v kanceláři

Požadované dovednosti:

  • minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské – dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi)
  • znalost SQSS a individuálního plánování
  • orientace v sociální sféře
  • práce s PC (word, excel atd.)
  • schopnost orientace v administrativě
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost práce v týmu
  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí v kanceláři
  • dovolená 5 týdnů, 2 dny sickday
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost vzdělávání a podporu osobnostního růstu
  • odměnu 30 800 Kč s možností navýšení po zapracování
  • práce na dobu určitou s možností prodloužení

Místo výkonu práce: České Budějovice
Nástup: ihned, zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené.

Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis vedoucí na e-mail: ingrid.dulawova@cbudejovice.charita.cz, bližší informace na tel. +420 731 604 457.