Charita České Budějovice

Pracovník/ice v sociálních službách – pečovatel/ka

České Budějovice dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Ivana Fenclová

vedoucí Charitní pečovatelské služby
Tel.: 731 604 510 E-mail: ivana.fenclova@cbudejovice.charita.cz

Charita České Budějovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Pracovník v sociálních službách – pečovatel/pečovatelka“ (HPP 0,6 úvazku)

Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.

Popis pracovní pozice:

  • přímá práce s uživateli pečovatelské služby
  • pomoc a podpora při podávání jídla a pití, osobní hygieně
  • komplexní péče o domácnost uživatelů
  • rozvoz a donáška obědů
  • ranní/odpolední směny

Požadujeme:

  • dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
  • fyzickou i psychickou zdatnost
  • vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost a praxi v oblasti sociálních služeb (není podmínkou)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na HPP 0,6 úvazku
  • zástup za dlouhodobou nemoc
  • nástupní mzdu od 13 200 tis. Kč, možnost osobního ohodnocení, pravidelné odměny
  • nárok na 1 týden dovolené navíc, přepočet dle úvazku
  • 2 sickdays
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup dohodou

Místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, personalni@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: +420 731 604 478.
Bližší informace o pozici Ing. Ivana Fenclová, tel. +420 731 604 510.