Vánoční posezení s bohatým programem pro lidi bez domova Zobrazit fotogalerii
27. prosince 2022 Zprávy z naší Charity

Vánoční posezení s bohatým programem pro lidi bez domova

Tradiční vánoční posezení pro lidi bez domova proběhlo v Domě sv. Pavla. Tentokrát akce byla zajištěna hned několika podporovateli Charity České Budějovice a měla bohatý program. Mezi sponzory celé akce patří napřiklad Penzion a restaurace Borovanský mlýn, fotograf Tomáš Navara, Biskupské gymnázium a folková kapela Bonsai č.3.   

Vánočního posezení se zúčastnilo celkem více jak 70 uživatelů Domu sv. Pavla a Terénního programu.

Rádi bychom věnovali své poděkování Penzionu a restauraci Borovanský mlýn za přípravu rybí polévky, řízků z kapra a bramborový salát. Poděkování patří též českobudějovickému fotografu Tomášovi Navarovi, který daroval finance na zajištění občerstvení. 

Vánoční dárky/balíčky pro uživatele nám jako každý rok připravili studenti Biskupského gymnázia v čele s paní profesorkou Mgr. Pavlou Trendovou. Čtyři studentky spolu s paní Trendovou přišly klientům dárky i osobně vydat.

Požehnání a pár milých slov k uživatelům pronesl duchovní Biskupského gymnázia otec Pavel Blažek.

A na samý závěr celého svátečního dne k nám přijeli muzikanti z folkové kapely Bonsai č.3, a uživatele potěšili 60 minutovou folkovou hudbou. Kapela hrála nejen vlastní tvorbu, ale i známé písně, a tak si uživatelé i zazpívali. Koncert se opravdu povedl a všichni byli dojatí.

Štědrý večer není pro každého samozřejmostí. O to víc si proběhlé akce vážíme a děkujeme všem těm, kteři se podileli na jeji organizaci.